Lekce a výuka španělštiny

Výuka a lekce španělštiny

Lektor | Reference | Kontakt

studentů jsem naučil španělsky

Většina z nich snad toho moc nezapomněla a dodnes mluví španělsky. Mnoho z nich se mnou bylo i více jak 5 let a stali se z nás přátelé.

let vyučuji


Začalo to všechno opravdu už dávno. Poznal jsem spoustu lidí v různém věku. Nejmladší student 8 let a nejstarší studentka 75 let. Největší skupinka 25 studentů. Nejdelší vyučovací hodina 220 minut.

let se věnuji španělštině

Od střední školy mě tento jazyk nepustil. Zdolal jsem stovky filmů, písní, vín, přátelství, knih a tapas.

Certifikátů a diplomů

Od A1 až po C2 naleznete u mě v šuplíku. Vystudoval jsem Mgr. program románské filologie a během studia na gymnáziu absolvoval několik kurzů pod záštitou Instituto Cervantes.

Přečtěte si se mnou rozhovory o mých španělských projektech onlinespanelsky.cz a wanttospeakspanish.com

Reference

Projekt onlinespanelsky.cz: Už více jak 400 lidí mi samo od sebe napsalo, že online video lekce jsou vážně skvělé, že se díky tomu naučili snadno španělsky a že už konečně mluví. Děkuji vám moc za zpětnou vazbu. Vážím si ji a motivuje mě.

Školy: Jazyková škola Hermés; Jazyková škola Presto; Gulliver International Language School; Jazyková škola Lingva; Evropské Vzdělávací Centrum; Jazyková škola Jipka; Jazyková škola Zebra; Základní škola Studánka v Pardubicích

Společnosti: O2 Czech Republic; Kancelář Finančního Arbitra; CzechInvest; Profinit EU; Webhelp Enterprise Sales Solution; Kancelář prezidenta republiky – Pražský hrad; Paramo, a.s.; OMD Czech Republic; Unipetrol, a.s.; Bistro Social; ArthurInvest; Kiekert-CS, s.r.o.; Základní škola Studánka v Pardubicích; Kaprona, a.s.; Tescoma, a.s.; yachting.com; Magistrát hlavního města Prahy; 

Můj příběh

Hola, soy Vasco,  nebo španělsky klidně Venceslao. Už na gymplu jsem odjel studovat do Benalmadény, do místa kde mají skvělé Gazpacho, zajímavý architektonický styl Mudéjar a voňavý Španělsko arabský vzduch. Je hned vedle krásné Málagy. Pár měsíců jsem tam strávil a něco se naučil. Hlavně samostatnosti. Vystudoval jsem Mgr. obor románské filologie a naučil se tak vše potřebné od právní španělštiny, přes obchodní až po historii zemí, kde se tento jazyk používá. Během studií jsme byl také na Univerzitě Rey Juan Carlos v Madridu a  absolvoval jsem i kurz evropského práva na Univerzitě ve Vigu. Prostě to tam miluji. Všude kde se mluví španělsky. Od magické Kuby až po fascinující Córdobu. Miluju Jamón, Cuba Libre a pořádnou Sangríu. Nejraději mám asi Tenerife, na malém místě tolik různorodosti a překvapení, ale rád vám řeknu co hezkého navštívit i v Madridu. Tolik o mě a teďka už neváhejte se skočte po lekcích.

Pokud zrovna španělština není, to co hledáte, neváhejte vyzkoušet třeba italštinu v projektu onlineitalsky.cz

Rozhodně ale doporučuji vyzkoušet moje fyzické produkty na hravou výuku cizích jazyků. Doporučuji rovnou skočit po deskové hře Španělsky Hravě, Italsky Hravě nebo Francouzsky Hravě. Bude Vás to bavit, ale hlavně Vás to bude učit. Nebo zkuste super pexeso Anglicky Hravě.

lektor výuky španělského a italského jazyka

Kontakt

společnost hablamos s.r.o. | Václav Bolech

Email: chci@lekcespanelstiny.cz | info@hablamos.cz

Působím: Praha nebo dle domluvy

Lektor: Mgr. Ing. Václav Bolech